top of page

OZ Save NATURE by Čivas

Aktualizováno: 1. 4. 2021Vo svojom voľnom čase upratujú a likvidujú čierne skládky a smetiská. Hlavne chcú motivovať, čo najviac ľudí, lebo každé vrece sa počíta. 

     Začalo to tak, keď sa zakladateľ Oz Save Nature by Čivas - Ladislav Stupák prechádzal v prírode so svojou priateľkou a videl čiernu skládku skoro na každom rohu, tak mu to nedalo a spoločne s jeho kamarátmi sa rozhodli čistiť nelegálne skládky v okolí. Je ich zatiaľ 15 a stále sa rozrastajú. Občianske združenie funguje od 14.augusta tohto roku. Majú za sebou už 3 väčšie skládky a veľa malých. Priatelia a rodina ho v tom podporujú a pomáhajú im , ako len môžu. Najčastejšie nachádzajú a upratujú pneumatiky, autá, čalúnenia, plasty a sklo. 

    

Ak podporuješ túto myšlienku a chceš im pomôcť kúp si ich

oblečenie TU. Pomocou sociálnych sietí ponúkajú svoje oblečenie s označením ich OZ na podporu ich práce. V prípade, ak chceš podporiť jeho myšlienku, ale oblečenie nosiť nechceš máš možnosť oblečenie darovať. Z každého predaja získajú financie na

nákup rukavíc, vriec a pohonných hmôt. Robia to dobrovoľne a zadarmo! 

     Je veľmi dôležité upratovať a starať sa o našu planétu. Preto sa pripojte k nám a zlepšime spoločne život na našej planéte, pretože planétu máme len jednu.


Registrácia za člena do OZ Save NATURE by Čivas a viac o tomto zoskupení TU


Viac o tomto OZ nájdete na sociálnych sietach FB, alebo Instagram save_nature_civas

Nahliadnúť do osobného života tohto mladíka môžete v tomto videu: 

ZDROJ: internet

K. Bodnárová

890 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page