top of page

DUALISTI POZOR!

Staň sa ambasádorom značky BC Trade House

Uvažuješ nad duálnym vzdelávaním?
Ak si žiak/žiačka deviateho ročníka základnej školy a rozhoduješ sa, kde ďalej možno Ti pomôžeme aj my. Nemusíš chodiť celý rok do školy a učiť sa len teóriu. Príď a vyskúšaj si reálne v praxi, aké je to chodiť do práce. 
S akými školami spolupracujeme?
Pozri si, aké školy sú zapojené do programu duálneho vzdelávania cez BC Trade House a vyber si , ktorá Ti viac vyhovuje
 
odbor Grafik digitálnych médií
odbor Obchodná akadémia
Ako to funguje?
Veľmi jednoducho. Počas školského chodíš normálne do školy, avšak počas praxe chodíš priamo k nám do firmy a pracuješ na úlohách spoločne so zamestnancami. Vidíš proces bežnej prevádzky a získávaš cenné skúsenosti do života. 
Čo za to?
Každý dualista má u nás niekoľko benefitov, ako napríklad:
- vstupný balíček (ako prvák)
- zľava na všetky produkty a služby z nášho sortimentu
- motivačné štipendium, až do výšky 600€/rok, ktoré vyplácame mesačne
- až 10% finančné ohodnotenie za produktívnu prácu (obratový bonus)
- školské potreby
- osobné ochranné pomôcky
- teplú stravu na každý deň
- vzorky tovarov na ochutnávku
- a hlavne cenné skúsenosti, ktoré veríme, že v živote veľa krát využiješ
Ak sme Ťa zaujali pošli nám svoj životopis na info@tradehouse.sk, alebo poštou na adresu BC Trade House, Veľká Ida 408, Veľká Ida 044 55, zoznámme sa a skúsime absolvovať osobný pohovor spolu s Tvojimi rodičmi. 
Pod záštitou:
Chcem byť ambasádor!
Úlohou našich ambasádorov je propagovať víziu a dobré meno spoločnosti BC TradeHouse a napomôcť spoločnému rastu.
Hľadáme umelcov, grafikov, foto a video maniakov, ktorí by tvorili krásne veci pre naše sociálne médiá, steny a tričká. Influencerov a marketingových guru, ktorí by zobrali naše sociálky na hviezdny level. Vizionárov so šialenými nápadmi, ľudí ktorých dnes nikto nechápe, ľudí ktorých spoločnosť posiela do rohu. Nájdime spoločnú víziu pre BC Tradehouse!
 
Čo za to?
Samozrejme chápeme, že aj Tvoj čas má hodnotu a sme vďační, že ho obetuješ pre nás.
Odmena záleží od typu, intenzity a kvality práce ktorú pre BC TradeHouse odvedieš. Od vzájomného potľapkania sa po pleci, cez platbu tovarom a zľavou na e-shope, percentuálnou odmenu na základe predaja tovaru, až po finančné ohodnotenie na mesačnej báze, všetko je možné.
Ak sa chceš s BC Trade House zaoberať raz mesačne, chceme Ťa.  Urobiť pár obrázkov na Instagram? Chceme Ťa! Zorganizovať zopár akcií pre svojich kolegov, priateľov, spolužiakov? Chceme Ťa! Chceš osloviť firmy s ponukou BC TradeHouse? Chceme Ťa! Chceš venovať každú minútu svojho dychu nám, chceme Ťa!
Neváhaj.
 
Pošli nám svoj životopis na info@tradehouse.sk, zoznámme sa a pokúsme sa nájsť spoločný projekt. Možností je veľmi veľa.
 
Tešíme sa na stretnutie.
bottom of page