top of page

Tik Tok

Čo je tik tok?

Tik tok je sociálna sieť, na ktorej ľudia môžu zdieľať a vytvárať krátke videa od 15sekúnd až do 3minút. Môžu tvoriť reklamy, ale aj tanečné a hudobné videa, ktorými zabavia ľudí. Dnes sa dokonca používa aj na tvorbu reklám a rôznych súťaží. Túto aplikáciu využíva viac, ako miliarda aktívnych používateľov. Na začiatku ho využívali hlavne deti, no dnes ho obľubujú aj dospelý dokonca aj tí najstarší.


Ako na tik toku zaujať?

Na tik toku krátky a hlavne vtipný obsah dokáže preraziť k tisíckam, dokonca až k státisícom pozretí. Nezáleží na tom, koľko máte sledovateľov alebo či ste známa osobnosť. Preraziť dokážete, aj napriek tomu že ste obyčajný človek. Dôležitá je podstata videí, ktorú by sledovatelia mali pochopiť a vziať si z nej niečo, napríklad sa na nej môžu zabaviť. Rovnako ,ako aj vtipné videá dokážu preraziť aj vzdelávacie alebo tie čo vás len naučia niečo nové.


Kopírovanie na tik toku?

Kopírovanie na tik toku je úplne bežná vec. Robí to takmer každý. Jednoducho len na tú istú pesničku zatancujete alebo urobíte to isté čo človek pred vami. Nakoniec z tohto vznikajú rôzne trendy.


Čo sú trendy na tik toku 2022?

Najprv si povieme čo znamená slovo trend. Trend je smerovanie inak povedané všeobecný smer pohybu cien za určité časové obdobie. Trendy videá za rok 2022? Medzi obľúbené videá sa považovali napríklad: 1. Trendy tance

2. Tvorenie videí s rodinou

3. Dokumentovanie celého dňa


Ako presadiť svoju značku na tik toku?

Svoju značku by ste mohli presadiť napríklad tak žeby ste ponúkli niektorému z influencerov alebo tik tokerov, spoluprácu. To znamená, že by mohli reklamovať vašu značku a produkty. Alebo môžete vziať mobil a začať natáčať vlastné videá. Môže to byť beh na dlhú trať, ale takisto sa vám to môže podariť behom týždňa. Stačí zapojiť len trochu kreativity.

 

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page