top of page

PREDSTAVUJEME: Crypton digital

Aktualizováno: 18. 6. 2021

Slovenská technologická spoločnosť, ktorú tvorí vyvážený tím odborníkov naprieč rôznymi oblasťami. Víziou spoločnosti je myšlienka slobodného otvoreného trhu. Máme niekoľkoročné skúsenosti s krypto technológiami, vývojom a výskumom v IT sektore, ale tiež s analytikou, marketingom a zelenou energiou. Spoločne však vidíme obrovský a nedostatočne využitý potenciál v oblasti blockchain technológii. Preto sa venujeme vývoju práve v tejto oblasti, vďaka čomu vieme naším klientom a investorom ponúknuť jedinečné produkty.


Sme inovatívna, technologická a softvérová spoločnosť. Našim cieľom je poukázať na výhody moderných technológií. Kryptomeny a blockchainové technológie sú hlavnou súčasťou nášho podnikania. Naše softvérové stratégie pracujú výlučne s tými najkvalitnejšími kryptomenami, ktoré sú etablované na svetových kryptomenových burzách. ...

Snažíme sa sprístupniť kryptomeny ľudom a ukázať im jednoduchú cestu, ako sa stať súčasťou tohto moderného trhu (bezplatná registrácia do spoločnosti kliknutím na logo). Všetky produtky sú stavané namieru pre našich klientov. Dbáme na bezpečnosť, stabilitu a profitabilitu. Skúsenosti s kryptomenovým trhom máme od roku 2016 a celý náš tím odborníkov sleduje každodenný vývoj kryptomien. Spokojnosť klienta je na prvom mieste a preto našu prácu odvádzame kvalitne.

Snažíme sa sprístupniť kryptomeny ľudom a ukázať im jednoduchú cestu, ako sa stať súčasťou tohto moderného trhu. Všetky produtky sú stavané namieru pre našich klientov. Dbáme na bezpečnosť, stabilitu a profitabilitu. Skúsenosti s kryptomenovým trhom máme od roku 2016 a celý náš tím odborníkov sleduje každodenný vývoj kryptomien. Spokojnosť klienta je na prvom mieste a preto našu prácu odvádzame kvalitne.

Ako technologická spoločnosť, postupne dávame do pozornosti vývoj našich softvérov a technologíí a tým dávame možnosť klientom zúčastniť sa podielu na našom zisku. Našim dlhodobým cieľom je postaviť naše stratégie na renomované kryptomenové fondy. Divízia Crypton Payment Solutions sa venuje platobným službám tzv. krypto-bankovníctvu. Prvou z nich je naša vlastná zmenáreň, ktorá funguje pod značkou WEXO. Náš tím sa skladá z mladých a skúsených ludí, v oblasti počítačových technológií, bankovníctva, účtovníctva, práva, obchodu, predaja a marketingu. Dbáme o kolegialitu a tímovosť a preto do nášho tímu pravidelne naberáme pozitívných ľudí s pozitívnym pohľadom pre moderné technológie. Pre každého klienta poskytujeme aj možnosť obchodného modelu a dlhodobú spoluprácu v oblasti predaja

Pri myšlienke na kryptomeny si každý nezainteresovaný človek povie, že ide o niečo virtuálne, niečo čo je zložité a ťažko dostupné. Presne toto je pohonným motorom pre spoločnosť CRYPTON DIGITAL. Dať ľuďom možnosť vedieť, čo sa skrýva pod touto unikátnou technológiou. 

Začiatok fungovania sa datuje na mesiac august 2017, kedy CRYPTON DIGITAL oznámil pre-launch fázu projektu a dával do pozornosti unikátny produkt MINER ONE. V druhej polovici roka 2017 produkt MINER aj s ostatnými produktmi zožal obrovský úspech a firma tak mala veľmi priateľný štart na trh. Za prvých 5 mesiacov sa ohlásilo takmer 400 záujemcov o spoluprácu. Vízia spoločnosti v tej dobe bola postavená prevažne na hardvérových produktoch. Bohužiaľ aj tu platí pravidlo “softvér je nadradený hardvéru” a to sa potvrdilo v roku 2018.

V prvej polovici 2018 sa trh začal vyvíjať veľmi negatívne. Platobné spoločnosti mali problémy sprocesovávať transakcie, sociálne siete vydávali zákazy propagácie kryptomien, banky a inštitúcie sa prestali vyjadrovať o kryptomenách a všetky tieto faktory ovplyvnili mienku ľudí o tomto modernom trhu. Samozrejme negatívne. Odrazilo sa to aj na vývoji produktov a preto firma začiatkom druhej polovice roka prešla kompletnou reštrukturalizáciou. Výmena produktov z hardvéru na softvér, zmena vedenia, prínos nových spolupracovníkov do tímu a odchod “zlej krvi” akoby naštartoval novú etapu CRYPTON DIGITAL. 

Niekoľko mesačné obdobie negatívneho trendu však odštartovalo vlnu, kde vačšina menších krypto spoločností ukončila svoje podnikanie. Pre CRYPTON DIGITAL to tiež nebolo najľahšie obdobie avšak bod zlomu prišiel v októbri 2018, kedy spoločnosť odštartovala unikátnu stratégiu v programe Kryptomenová budúcnosť. Tento “retailový” program je určený pre každú domácnosť a vedenie firmy veľmi rado vyhlasuje, že cieľom tohto programu je ukázať každému človeku, že kryptomeny tu sú, fungujú a fungovať budú bez toho či chceme alebo nie. Program pracuje výlučne s TOP 10 kryptomenami, o ktoré sa stará bezpečná softvérová stratégia CRYPTON DIGITAL. 

Spoločnosť však disponuje ďalšími unikátnymi stratégiami s ktorými sa rada chváli, pretože prevažne so všetkými technológiami prišla na Slovenský trh ako prvá. “Uvedomujeme si však jednu veľmi dôležitú skutočnosť. V zahraničí ide technologický rozvoj o čosi rýchlejšie ako na Slovensku. Investície do kryptomien a moderných technológií sú viac preferované. Slovensko má však úžasné predpoklady práve na to, aby kryptotechnológie boli aj u nás využívané už v rannom štádiu. Každopádne si uvedomujeme aj to, že momentálne sme jední z mála, ktorí poskytuju služby takého charakteru. A je to už len otázkou času, kedy nastane masová adpocia kryptomien na celosvetový trh”. vyjadril sa CMO CRYPTON DIGITAL Peter Mariš. 

V prvej polovici 2019 sa spoločnosť rozhodla dať svojím klientom možnosť profitovať zo zisku, ktorý CRYPTON DIGITAL vygeneruje. Od januára sú tak v predaji podielnícke programy Crypton Profit Share a Crypton Innovation Share. Obidva programy sú spojené s víziou spoločnosti a klienti tak môžu získať dlhodobý podiel na zisku spoločnosti. 

Prednedávnom spoločnosť taktiež ohlásila začiatok vývoja svojej vlastnej zmenárne, ktorá bude do budúcnosti obohatená vlastnou debetnou kartou. Práve tento podielnícky program Crypton Innovation Share dáva klientom možnosť získania podielu z tohto programu. 


Máme všetky vhodné predpoklady na vývoj takého projektu akým je naša vlastná zmenáreň. V podstate od októbra už funguje na pozadí. V druhej polovici už bude fungovať samostatne a každý bude môcť využiť jej výhody. Naším cieľom však je vyvíjať služby, ktoré zjednodušia ľuďom možnosť dostať sa ku kryptomenám. Celá naša cesta, ktorú sme začali pred dvomi rokmi nás doviedla až sem. Veľmi rád opisujem ciele našej firmy a jedným z nich je to, že raz naše služby budú využívané minimálne v celej Európe”. vyjadril sa CEO Milan Božik. 


 

Zdroj: internet, crypton.digital

Bezplatná registrácia: kliknutím na logo

478 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page