top of page

Staň sa členom OZ Save NATURE by Čivas

 

🚨 Daruj nám 2% 🚨

Spoluprácu vieme nadviazať s fyzickou osobou, organizáciou, firmou, obcou, či mestom v akejkoľvek podobe. Ideálne riešenie je, ak sa rozhodnete, či by ste chceli byť sponzorom, členom, prípadne ambasádorom nášho OZ, avšak nie je problém ani pri organizovaní jednoduchej spolupráce, ktorá by mala byť jednorazová.

Možností je viacero – stačí nájsť riešenie.

Pre členov a ambasádorov

Úlohou našich členov a ambasádorov je propagovať víziu a dobré meno OZ a napomôcť spoločnému rastu. Registrácia za člena TU

Hľadáme umelcov, grafikov, foto a video maniakov, ktorí by tvorili krásne veci pre naše sociálne médiá, a pridali sa k myšlienkam, ktoré sú pre nás dôležité v oblasti prospešných aktivít v spoločnosti, najmä: ochrana životného prostredia, výchova a vzdelávanie, zdravie ľudí. Influencerov a marketingových guru, ktorí by zobrali naše sociálne stránky na hviezdny level a zahltili by nás fotografiami o likvidácií čiernych skládok, výsadbe stromov a zelene, úprave a údržbe turistických ciest. Vizionárov so šialenými nápadmi, ľudí ktorých dnes nikto nechápe, ľudí ktorých spoločnosť posiela do rohu. Nájdime spoločnú víziu pre lepší zajtrajšok!

 

 

 

REKLAMA:

Pre sponzorov

Úlohou našich sponzorov je zabezpečiť finančné prostriedky, ktoré môžu previesť priamo na náš transparentný účet vedený v SLSP pod názvom účtu Save Nature Čivas

(číslo transparentného účtu: SK27 0900 0000 0051 7298 7692 )

, prípadne zabezpečiť materiálno technické vybavenie pre OZ v akejkoľvek podobe, ktoré je možné využiť pri našich činnostiach (občerstvenie, pohonné hmoty, vrecia, rukavice, stroje a prístroje, reklamný matariál...).

Podporiť nás viete aj zakúpením našich promo predmetov cez odkaz TU

Pre organizácie, firmy a obce

Spolupracovali sme už s viacerými obcami, mestami, či mestskými časťami, ktoré nás požiadali o pomoc.

Základné požiadavky z Vašej strany je vhodné zaslať na náš email – ideálne aj s fotodokumentáciou, následne si ostatné záležitosti vieme prekonzultovať telefonicky.

Pri organizácií podujatia treba myslieť na nasledovné:

 • Kde?

  •  v prípade ak ide o plánovanú udalosť, ktorú nie je potrebné riešiť urgentne je potrebné, aby sme udalosť organizovali vopred s časovým predstihom minimálne 1 mesiac, aby sme vedeli zohnať dostatočné množstvo dobrovoľníkov. Tak isto je potrebné myslieť na zabezpečenie nákladov na pohonné hmoty v prípade, ak sa nejedná okres KE, KS.

 • Koľko dobrovoľníkov potrebujeme?

  •  Po zaslaní fotodokumentácie, prípadne obhliadke miesta vopred vieme určiť náročnosť zásahu, na základe čoho vieme odhadom určiť počet minimálne potrebných dobrovoľníkov.

 

 • Reklamný materiál

  •  V prípade veľkých čiernych skládok, čistenia celých obcí, prípade mestských častí je potrebné venovať čas aj marketingovej propagácií. Tu využívame umiestnenie plagátov a rozdávanie letáčikov (podľa intenzity udalosti). Samozrejme treba myslieť aj na „odmenu a motiváciu“, aby dobrovoľníci prišli a registrovali sa. Kľúčenka, tričko, šiltovky, či hocijaká drobnosť stále poteší. Samozrejme to zabezpečíme podľa vašich požiadaviek – nemusíte mať starosti.

 • Občerstvenie

  •  Voda, či gulášik je samozrejmosť pri väčšej likvidácií skládky, prípadne pri celodennej udalosti pre Vašu obec, alebo mestskú časť, avšak tu limit neplatí. Každý má rád svoje bruško.

 • Čo potrebujeme?

  •  Zabezpečenie kontajnerov, prípadne otvorený zberný dvor. Spoluprácu kompetentných členov z obce, alebo zastupiteľstva mestskej časti, prípadne organizácie a dobre naladených dobrovoľníkov

 • Čas

  •  Nezabudnime na to, že pri plánovaní udalosti, ktorá by mala naozaj zmysel je potrebný čas. Nie každá skládka je uprataná do hodinky. Analyzujeme čas potrebný na likvidáciu.

 

Možností je veľmi veľa. Tešíme sa na stretnutie.

 

mb mihu.jpg
oz save nature by čivas

O NÁS

Začalo to tak, keď sa zakladateľ Oz Save Nature by Čivas - Ladislav Stupák prechádzal v prírode so svojou priateľkou a videl čiernu skládku skoro na...

bottom of page