top of page

Predstavujeme spoločnosť: NEJA

Skúsená animačná a eventová agentúra so spokojnými klientmi ako Bešenová, Tatralandia, značková športová sieť 4F, CafeCrazy Restaurant, Hotel Stará Lesná a podobne hovorí samo za seba. Veľmi dobre poznajú trh a čo požaduje. Vedia ako klientom pomôcť komunikovať s ich zákazníkmi. Milujú deti a rozumejú ich rodičom. Vedia tvoriť skvelé eventy a zabezpečia skvelo spracované podujatia počas celého roka. 

Čo funguje a láka ročne tisícky ľudí v zahraničí a na Slovensku sa vytráca, sa snažíme opäť oživiť a vrátiť späť do ponuky služieb v oblasti zábavy a propagácie. Poskytnúť kvalitné služby pre rodiny, rodinné a veľké penzióny, hotely , spoločnosti či nákupné centrá. Priniesť na vaše dôležité okamihy radosť, zábavu a zaujímavý program. Stačí len vysloviť predstavu a o zvyšok sa postaráme. To je naša predstava, ako vás urobiť šťastnými a spokojnými.

Spoločnosť zamestnáva aj kreatívcov, so skúsenosťami s projektami na zelenej lúke. Pre začínajúce, ale aj už zabehnuté spoločnosti vytvorí či refreshne logo, korporátnu identitu, navrhne web, vytvorí texty a obsah až po pomoc pri vytvorení mailového konta a zaregistrovaní spoločnosti na webových stránkach, pre lepšiu viditeľnosť. 

ZDROJ:neja.sk

38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Copywriting

Comments


bottom of page