top of page

Firemná identita oblečením?


My ako ľudia si často urobíme názor o človeku podľa toho, čo má na sebe oblečené. Ak je niekto pekne upravený, má pekné, čisté a vyžehlené oblečenie, pôsobí na nás sympaticky a sebavedomo.


V každej práci majú zamestnanci svoje typické oblečenie. Ak má na sebe zamestnanec oblečenie s logom firmy, pôsobí dôveryhodne a robí svojej firme dobrú reklamu. To isté platí aj o iných skupinách ľudí, nielen v práci. Aj žiaci v škole oblečení v oblečení s logom školy na nás pôsobia súdržne a rovnocenne aj napriek vekovým rozdielom. Taktiež v športe, pri futbale, hokeji či volejbale na nás tímové oblečenie dokáže pôsobiť tak, že hráčov dokážeme rozoznať od protivníkov, a taktiež navodzujú pocit súdržnosti, tímového ducha a spolupatričnosti.


Skúste sa niekedy zapozerať na ľudí vo vašom okolí, a ak uvidíte skupinu ľudí v rovnakom oblečení, zamyslite sa, aké pocity to vo vás vyvoláva. Pre väčšinu ľudí to pôsobí milo a sympaticky a vyvoláva to v nich pozitívne pocity, postoje a myšlienky.


Nerozprávame sa tu o oblečení u žien, ktoré to vyslovene nenávidia, keď má iná žena oblečené to isté čo ona. Máme na mysli merch- čiže ide o mikiny, tričká s krátkym a dlhým rukávom, to všetko v rovnakých farbách a s rovnakým logom. Určite odporúčame, aby ste si dali spraviť takýto merch u vás vo firme alebo v škole, pokiaľ ho ešte nemáte, pretože to posunie vašu školu či prácu na vyššiu úroveň. Jedným príkladom môže byť aj Obchodná akadémia Polárna z Košíc, kde sa pán riaditeľ rozhodol, že prinesie do školy identitu. My sme im v tom pomohli.Ak by ste potrebovali pre vašu firmu, organizáciu, školu alebo partiu kamarátov oblečenie s rovnakým logom, neváhajte nás kontaktovať!


Ak sa na nás obrátite s touto požiadavkou, vieme vám zabezpečiť všetko od grafického návrhu až po dodanie hotových výrobkov.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

33 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page